Tabela Nice I ligi nie ulegnie zmianie ()

Według informacji z PZPN, na razie nie ma potwierdzenia informacji związanych z Borisem Milekiciem, piłkarzem Stali Mielec. Sprawa będzie dalej analizowana, ale wygląda na to, że tabela pierwszej ligi nie ulegnie zmianom przed ostatnią kolejką. Jednak straż graniczna potwierdza, że przez pewien czas piłkarz przebywał w Polsce nielegalnie. Teraz ma już zalegalizowany pobyt, ale z datą wsteczną i taka dokumentacja będzie przedstawiona przez klub w Warszawie.

W Zabrzu sprawa Borisa Milekicia i jego występów w Nice I lidze, w sytuacji, gdy prawo pobytu w Polsce Serba jest mocno wątpliwe, jest oczywiście żywo komentowana. W klubie zachowują jednak spokój, nikt nie ma wątpliwości, że ewentualne rozstrzygnięcia ze strony PZPN podjęte zostaną zgodnie z duchem sportu.
Więcej w czwartkowym „Sporcie”.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online