Rafała Kurzawa: W Puławach musimy mieć chłodne głowy ()

Mecz Górnika z Podbeskidziem to popis zespołu Brosza i Rafała Kurzawy, który w każdym meczu przy stałych fragmentach gry sieje postrach wśród obrońców rywali.
» Jak ocenia pan swoje bramki? Kibice byli zachwyceni...
Rafał Kurzawa: - Przy pierwszej zauważyłem, że bramkarz stał przy krótkim słupku, więc postanowiłem uderzyć. No i piłka idealnie przy długim słupku wpadła do siatki. Cieszę się z tego trafienia, ale dla mnie najważniejsza jest drużyna. Liczy się końcowy sukces, trzy punkty. Przy drugiej bramce przyjąłem, uderzyłem bez namysłu i piłka też wpadła.

» Wysoka wygrana bardzo was przybliża do ekstraklasy. Radość drużyny po meczu była niespotykana...
- Drużyna bardzo dobrze funkcjonowała jako całość i to było najważniejsze. Byliśmy bardzo skupieni na grze, chcieliśmy wygrać i to się udało. Poza tym bardzo dobrze graliśmy w każdym elemencie i do tego byliśmy skuteczni.

» Przed Górnikiem jeszcze wyjazdowy mecz w Puławach. Czujecie, że ekstraklasa jest już bardzo blisko?
- Dzisiaj się cieszymy, a od poniedziałku zaczynamy ciężka pracę. Chcemy zagrać w Puławach swoja piłkę i zainkasować trzy punkty. Ale musimy mieć chłodne głowy i myśleć tylko o tym meczu. Tak więc, musi być koncentracja i równie skuteczna gra jak z Podbeskidziem. A wówczas będzie awans.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online