Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika: - Brakowało nam szczególnie z przodu dobrych rozwiązań. W kilku sytuacjach wychodziliśmy z przewagą na 30 metrze od bramki. Wtedy potrzebna jest jakość, to jedno podanie, by wszystko nie było takie przewidywalne. To rzucało się w oczy. Zamiast my mieć sytuacje, odkrywaliśmy się i prokurowaliśmy je przeciw naszemu zespołowi. Po raz kolejny dobrą zmianę dał Bartek Olszewski. Wchodził w ciężkiej sytuacji. Po kontuzji Karwota grał "napadziora", a wywiązał się ze swoich zadań przyzwoicie. Myślę, że moim młodym zawodnikom nie można zarzucić im braku ambicji. Chcieli, ale nie wychodziło nam tak, jak sobie tego życzymy.

Dominik Nowak, trener Wigier Suwałki: - Bardzo duży niedosyt towarzyszy nam w szatni po tym spotkaniu. Choć nie był to wybitny mecz w naszym wykonaniu, to uważam, że - kulturą gry, sposobem, pomysłem - przewyższaliśmy Górnika. Chcieliśmy – i taki był nasz cel od początku – przejąć inicjatywę, kontrolę nad strefą środkową. W większości meczu to nam się udawało. Stworzyliśmy trzy znakomite sytuacje, przynajmniej jedna powinna zakończyć się bramką. Sami niestety tże w końcówce doprowadziliśmy do tego, że rywale wyszli z kontrą 4 na 2. To był jedyny moment, w którym Górnik mógł pokusić się o strzelenie gola. Cieszę się z konsekwencji przy stałych fragmentach, bo wiedzieliśmy, że to bardzo silna strona zabrzan. Dużo nad tym pracowaliśmy, przeciwdziałaliśmy temu. Powtarzam, że jest duży niedosyt, bo przyjechaliśmy tu po 3 punkty, ale liga dla nas dalej trwa, meczów zostało sporo. Chcemy liczyć się w walce o najwyższe cele.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online