Forum
 

Adam Danch, Rafał Kosznik i Dawid Plizga odejdą z Górnika? ()

Zabrzański klub rozstaje się z trzema piłkarzami, z którymi zamierza rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron - pisze "Sport".
Chodzi o Adama Dancha, Rafała Kosznika i Dawida Plizgę, którzy w środę już nie trenowali z pierwszym zespołem.
Rozstanie z tą trójką ma nastąpić najpóźniej do końca przyszłego tygodnia. Trener Marcin Brosz nie zabrał Dancha, Kosznika i Plizgi na wyjazdowy mecz z Bytovią, co było wyraźnym sygnałem, że szykują się poważne zmiany kadrowe. 
- To klub wystąpił z taką inicjatywą. Jesteśmy w trakcie rozmów w sprawie rozwiązania kontraktów. Jeśli dojdziemy do porozumienia, trzeba sobie będzie poszukać nowego klubu. Ale może być i tak, że nie dojdziemy do porozumienia i wówczas będziemy trenowali i grali w rezerwach Górnika – mówi „Sportowi” Plizga.
Najbardziej zaskakujące jest to, że Górnik pożegna się z Danchem, ikoną zabrzańskiego klubu, który ma na koncie 246 występów ligowych w trójkolorowych barwach i 9 goli.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online