Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Graliśmy z bardzo dobrym i zorganizowanym zespołem, który walczył do ostatniej minuty. Na boisku nie było widać miejsca, w którym znajduje się Drutex Bytovia, mająca wielu zawodników z ekstraklasową przeszłością. Tym bardziej cieszy ta wygrana. Najważniejsze momenty, to bramka Suareza i interwencja Bartka Kopacza w 94 minucie meczu. To pokazuje, jak byliśmy skoncentrowani i tworzyliśmy monolit. 
W Górniku zadebiutował Meik Karwot. - Na pewno jest to zawodnik, którego czeka w ofensywie dużo pracy. Chcieliśmy wyeliminować szybkie boki Drutex-Bytovii i ten piłkarz się z tego wywiązał. Jest to piłkarz związany z regionem, grał w IV lidze niemieckiej. Wiążemy z nim przyszłość. Z pierwszych spotkań wykluczył go uraz. Teraz dostał swoją szansę i co prawda nie ustrzegł się błędów, ale jako zespół możemy zaliczyć mecz na plus.

Adrian Stawski (trener Bytovii): - Ostatnio ciągle gratuluję drużynom przeciwnym zwycięstw. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była skandaliczna. Nasi piłkarze nawet nie zagrali, tam nie było absolutnie piłki. Będzie trzeba wyciągnąć duże wnioski i konsekwencje. W taki sposób jak byliśmy na boisku, to jest skandal. W drugiej połowie graliśmy znacznie lepiej, ale mecz trwa 90 minut, a nie 45. Później tak jest, że jak wychodzimy tak, jak wyszliśmy, to i kontry nie są zamieniane na bramki. Drużyna Górnika była skoncentrowana, nie ma dla mnie usprawiedliwienia, ani dla zawodników grających w I połowie.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online