Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Dariusz Banasik, trener Zagłębia Sosnowiec: - Na pewno jest nam niezmiernie miło wywieźć z Zabrza 3 punkty. Mieliśmy swój plan i go zrealizowaliśmy. Szkoda jednak, że nie wykończyliśmy lepiej naszych kontrataków w pierwszej połowie. W drugiej części mieliśmy więcej z gry, ale sytuacji bramkowych nie było za dużo. Chciałem ściągnąć naszego jedynego napastnika, by oszczędzać go przed Podbeskidziem, ale wytrzymaliśmy ciśnienie do końca i bardzo dobrze. W dwóch ostatnich meczach zdobyliśmy 6 bramek i można powiedzieć, że idziemy w dobrym kierunku.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Porażka w tak prestiżowym meczu boli podwójnie. Nie chodziło tylko o punkty, ale także prestiż. Po sytuacji Daniego Suareza liczyliśmy, że w końcu padnie zwycięski gol, ale to Zagłębie strzeliło. Nie mieliśmy już potem sytuacji bramkowych. Ta porażka na pewno skomplikowała nam sytuację. Chcieliśmy zrobić kolejny krok, ale nie punktujemy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online