Górnik jedzie do Czech ()

Zabrzanie znają już miejsce pierwszego zgrupowania. Decyzja o tym, że Górnik na pewno spędzi pierwsze z zimowych zgrupowań w Czecha została podjęta wczoraj. W środę Marcin Brosz jedzie do ośrodka Buly Arena, by dograć wszystkie szczegóły. - Oczywiście mieliśmy w planie kilka wariantów, zarówno w kraju jak i zagranicą, ale ta oferta jest najciekawsza. Chcę jeszcze zobaczyć obiekt i wtedy oficjalnie ogłosimy, że to w Buly Arena spędzimy pierwsze zgrupowanie. Z jednej strony będziemy bardzo blisko Zabrza, z drugiej za przyzwoitą cenę dostaniemy wszystko, czego w tym okresie drużyna potrzebuje – mówi trener Górnika Marcin Brosz.
Prawda jest taka, że zabrzanie nie opuszczą... Górnego Śląska. Pomijając polsko-czeską granicę, miejscowość Kraware leży na terenie Śląska Opawskiego, który jest częścią Górnego Śląska. - Dogadując mecz z Banikiem, braliśmy pod uwagę wyjazd do Kraware. Zagramy na pewno na terenie Czech - dodaje Brosz, który faktycznie w zasięgi ręki będzie miał wszystko, co potrzebne w styczniu, czyli boisko, siłownię, dwie sale gimnastyczne i salę odnowy. Dodajmy, że twarzami, które zachwalają pobyt w Buly Arena są między innymi Jaromir Jagr i Karel Gott.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online