Górnik sprawdzi Bartłomieja Olszewskiego ()

Zabrzanie treningi wznowią na początku przyszłego tygodnia. Póki co niewiele wiadomo o ewentualnych nowych zawodnikach, którzy mieliby pojawić się na zajęciach.
Do Zabrza powróci Tomasz Loska, który jesień spędził na wypożyczeniu w Rakowie Częstochowa. 9 stycznia na treningu ma być również 21-letni Bartłomiej Olszewski, który w 2016 roku grał na wypożyczeniu w MKS Kluczbork.
Olszewski w Zabrzu pojawił się blisko pięć lat temu, kiedy w wieku juniora przyjechał na Śląsk z Hetmana Zamość. Grał w drużynie występującej w Młodej Ekstraklasie, występował też w rezerwach Górnika. Na początku ubiegłego roku został jednak wypożyczony do Kluczborka, gdzie wiosną zagrał tylko w dwóch meczach końcówki sezonu.
Zdecydowanie częściej grał w rundzie jesiennej, kiedy 14 razy pojawił się na boisku, sześciokrotnie wychodząc na nie w pierwszej jedenastce. Zagrał między innymi na Roosevelta, gdzie Kluczbork przegrał 2:4. Jesienią Olszewski strzelił jednego gola – w 90 minucie na 1:1 z Pogonią Siedlce. Teraz Marcin Brosz chce się przyjrzeć piłkarzowi na treningach.
Olszewski gra jako skrajny lub boczny pomocnik. Szansa, że mógłby wywalczyć miejsce w drużynie z Zabrza, jest co prawda niewielka, jednak trener chce przynajmniej zobaczyć, jaką piłkarz prezentuje obecnie wartość sportową.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online