Szymon Matuszek: Jestem zadowolony, że pomogłem drużynie zgarnąć komplet punktów ()

Zgodnie z klubową tradycją Szymon Matuszek dostał koguta, czyli nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu. - Myślę, że problem, co zrobić z kogutem, zostawię żonie. Ona zna się na gotowaniu - żartował tuż po wygranym spotkaniu z Wisłą Puławy pomocnik zabrzan.
W niedzielnym meczu Matuszek otworzył wynik spotkania. Było to drugie starcie z rzędu z golem dla zawodnika z przeszłością w Realu Madryt. - Cieszę się ze zdobytej bramki. Jestem zadowolony, że pomogłem drużynie zgarnąć komplet punktów - mówił zawodnik gospodarzy. 
Wygrana 4:0 jest najwyższym triumfem zabrzan w obecnym sezonie. - Czekaliśmy na takie okazałe zwycięstwo od początku rozgrywek. Wychodziło nam dziś praktycznie wszystko i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni - zakończył 27-latek.

źródło: polsatsport.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online