Marcin Brosz: Cieszy, że ten zespół zaczyna być kojarzony z regionem ()

Po bardzo dobrym meczu Górnik pokonał Wisłę Puławy 4:0, a to okazałe zwycięstwo trener zabrzan dedykował klubowej legendzie, Stanisławowi Oślizło, który dzisiaj obchodził 79 urodziny. - Mam nadzieję, że był zadowolony z naszej gry. Tą wygraną dedykujemy właśnie temu znakomitemu piłkarzowi – zaznaczał trener na pomeczowej konferencji trener Górnika, Marcin Brosz.
- Co do samego spotkania cieszę się, że kończyliśmy z 3 młodzieżowcami, którzy zmienili zawodników niewiele starszych. Coraz lepiej zaczyna wychodzić to co planowaliśmy, jesteśmy kojarzeni z regionem i w dalszym ciągu będziemy to realizować. Druga ważna kwestia to powrót Rafała Kosznika - to jest widoczna zmiana, bo przypomnę jedną, newralgiczną sytuację, gdy rywale mieli sytuację sam na sam, a Rafał nas uratował - dodał Brosz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online