Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Zacznę od pochwały tego, co się działo na trybunach. Koncentrowaliśmy się co prawda na boisku, ale zerkaliśmy również na to, co się działo wokół - było to imponujące. Widowisko na boisku? Też mogę oceniać tylko w samych superlatywach. Wiele strzałów, wiele interwencji bramkarzy; widać było, że oba zespoły bardzo chciały wygrać. 

Jerzy Brzęczek (trener GKS-u): - Było to bardzo dobre spotkanie pod względem tempa i tego, co się działo wokół meczu. Mam nadzieję, że kibice tej poprzeczki zawieszonej dziś wysoko już nie opuszczą niżej w kolejnych meczach. To był poziom ekstraklasowy. Zaś w kwestii sportowej: wiadomo było, że Górnik - po słabym początku sezonu - się rozkręci, i to się dziś potwierdziło. W końcówce mieliśmy dwie świetne sytuacje - zwłaszcza okazja „Fosy” była uwieńczeniem dobrej gry - ale remis trzeba szanować.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online