Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Na pewno nie takiej gry i wyniku oczekiwaliśmy. Gra nie była taka, jak sobie planowaliśmy. Graliśmy do przodu, ale piłki zamiast znajdować sie w polu karnym przeciwnika to wracały. Nadziewaliśmy się na kontry. Te akcje nie były płynne. Nie dostawaliśmy się do stref przeciwnika. Było zbyt mało akcji. Wszystko to powodowało, że nie stwarzaliśmy sytuacji bramkowych. W przerwie wprowadziłem Olka Kwieka z myślą, że jakąś dla nas szansą są strzały z dystansu. Później również zawodników ofensywnych. Nie przyniosło to efektu takiego, jakiego oczekiwaliśmy.

Dominik Nowak (trener Wigier): - Niecodziennie wygrywa się z tak utytułowanym rywalem jakim jest Górnik Zabrze, i to na ich boisku. Moi zawodnicy grali pod dużą presją, wszyscy czuliśmy, że sukces jest blisko i to niekiedy nas paraliżowało. Dla nas najważniejszy jest wynik, wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale i tak uważam, że broniliśmy się mądrze i w pełni udało nam się zrealizować to co sobie założyliśmy przed meczem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dać z siebie wszystko w kolejnym spotkaniu, by móc dalej cieszyć się tymi rozgrywkami.

źródło: GórnikTV / Polsat SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online