Kibice Górnika zawieszają doping ()

Komunikat Torcidy Górnik. "Począwszy od najbliższego meczu Torcida zawiesza do odwołania wszelakie działania kibicowskie prowadzone na stadionie oraz meczach wyjazdowych. Nie będzie prowadzonego dopingu, nie będzie opraw oraz wywieszania flag. W dalszym ciągu uczestniczyć będziemy w meczach wyjazdowych.
Zakończenie protestu uzależnione jest od postępu toczących się rozmów oraz realizacji przedstawionych przez środowisko kibiców postulatów. Ważną rolę w powrocie dopingu na trybuny mogą odegrać piłkarze! Pokażcie walką i zaangażowaniem że jesteście warci noszenia koszulki z herbem Górnika na piersi. Jeżeli nie rozumiecie, ile dla nas kibiców znaczy ten herb, odejdźcie z klubu natychmiast!"

"SZACUNEK ZA SZACUNEK"

źródło: Torcida Górnik / facebook.com/torcidagornik99Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online