Uraz Dawida Plizgi może być poważny ()

Okazuje się, że konsekwencje bardzo słabego meczu z Wigrami Suwałki mogą być jeszcze poważniejsze. Już w pierwszej połowie z boiska zszedł Dawid Plizga. Zszedł z bólem kolana i nie można wykluczyć, że może to być poważniejszy uraz więzadeł krzyżowych. Plizga w karierze już kilka razy miał podobny problem. Stąd szybka zmiana, by nie potęgować ryzyka. Piłkarza czekają dokładne badania. A przecież zaledwie kilka tygodni temu więzadła krzyżowe zerwał Konrad Nowak. 
- Było widać, jaki mamy problem, kiedy w przodzie nie ma Nowaka, Plizgi, Angulo i Ledeckiego – mówił po spotkaniu trener Marcin Brosz. - Co z tego, że częściej byliśmy na połowie rywala, skoro piłka szybko wracała. Nasze akcje nie były płynne, nie stwarzaliśmy groźnych sytuacji, nie udawało nam się przejść stref obronnych rywala. A uraz Dawida może być poważny... - ze smutną miną kończył Brosz, komentując najbardziej bolesną porażkę zabrzan w tym roku.
Górnik na własnym boisku poległ pierwszy raz od 202 dni, kiedy na Roosevelta przegrał z Lechem (0:2). Po tamtym meczu pracę stracił Leszek Ojrzyński.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online