Adam Danch: Biliśmy głową w mur ()

Kapitan Górnika Adam Danch był załamany po porażce 0:2 z Wigrami Suwałki. Teraz zabrzańskim piłkarzom zostały tylko rozgrywki ligowe.
- Szkoda tego meczu. To my prowadziliśmy grę, ale pierwszego gola straciliśmy po stałym fragmencie gry. Odpadamy z Pucharu Polski i została nam tylko liga - mówił po meczu Danch. - Grzesiu Kasprzik nas motywował, graliśmy piłką, ale nic z tego nie wynikało, biliśmy głową w mur. Są urodziny Grześka, ale nie ma powodów do świętowania. Nie ma drużyny, której będę teraz kibicował w Pucharze Polski.

Kamil Adamek, strezlec drugiej bramki dla Wigier: - Cieszę się, że pomogłem drużynie wywalczyć awans. Może i Górnik był przy piłce, ale to my wyprowadzaliśmy groźne ataki. Jastrzębie pokazało w meczu z Łęczna, że trzeba się z nimi liczyć. Na pewno ich nie zlekceważymy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online