Marcin Brosz: Musimy zacząć wygrywać w lidze ()

Zabrzanie pojadą do Tychów opromienieni wyeliminowaniem Legii z Pucharu Polski. Czy to znaczy, że będą zdecydowanym faworytem starcia z beniaminkiem?
- To prawda, że my graliśmy 120 minut ciężkiego boju z najlepszą polską drużyną, a Tychy spokojnie przygotowują się do meczu, ale... Byłby większy problem, gdybyśmy odpadli. Po zwycięstwie zawsze mniej boli. Teraz ważne będą dwie rzeczy. Pierwsza to regeneracja, a druga, nastawienie do rywala. Nie możemy go zlekceważyć. GKS podejdzie do meczu z nami, tak jak my do spotkania z Legią - mówi trener Marcin Brosz po meczu z warszawianami, który na pewno przejdzie do historii zmagań tych dwóch utytułowanych klubów. - Pocieszyliśmy się w środę, ale od czwartku liczą się Tychy. My musimy zacząć wygrywać w lidze - dodaje Brosz.
- Potencjał klubu jest ogromny. Pracując w Zabrzu od środka widzę, że jest tu wszystko, by stworzyć silny i stabilny klub. Dlatego patrzę na ostatnie dni szerzej niż przez pryzmat kilkunastu piłkarzy, bo widzę, jaką pracę wykonali wszyscy ludzie związani z Górnikiem. To jest jedyny kierunek, by takie wygrane (jak z Legią) nie były tylko zdarzającymi się od czasu do czasu incydentami - kończy Brosz.

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online