Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Besnik Hasi (trener Legii): - Jestem zawiedziony, że przegraliśmy w taki sposób. Czuję wstyd. Prowadziliśmy 2:0 po pierwszej połowie, ale w drugiej to Górnik dał z siebie wszystko. Dwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach, a w dogrywce nie potrafiliśmy już wrócić do gry. Przez ostatnie dni powtarzaliśmy sobie, że będzie to trudny mecz, że rywal da z siebie wszystko i musimy kontrolować grę. Dla Górnika był to mecz roku. Niestety, ustępowaliśmy chęcią zwycięstwa, którą było widać u przeciwnika. To przykre, że przegrywamy, jesteśmy poza Pucharem Polski, a w dodatku mamy w nogach dodatkowe 30 minut dogrywki.

Marcin Brosz (trener Górnika): - W pierwszej kolejności oczywiście dziękuję kibicom, którzy tak licznie w środowy wieczór wspierali nas. Już dwie godziny przed meczem były śpiewy. Gdy schodziliśmy z pierwszej połowy do szatni, naprawdę czuliśmy to wsparcie. Było zrozumienie i wiara, która przeniosła się na drugą połowę.

- Pochwalę naszych młodych piłkarzy. Szczególnie Konrada Nowaka. Pracował w środku pola przeciw bardzo dobrym piłkarzom, reprezentantom naszego kraju. Nie tylko przeszkadzał, ale i kreował, robił w środku różnicę. To droga, którą wytyczyliśmy i Konrad nią podąża. Mam nadzieję, że to taki moment, który będzie impulsem do ciężkiej pracy nie tylko dla niego, ale i innych.

- Maciek Ambrosiewicz jak na debiut zagrał bardzo solidnie. Kolejny, który czeka na swoją szansę, jest Darek Pawłowski i już dziś był blisko. To cieszy, że poznajemy nazwiska, powodując, że ten zespół ma inne oblicze, inną twarz.

- Trzecia rzecz, która w ostatnich dniach rzuciła się w oczy, to praca wszystkich ludzi w klubie. Wszyscy wykonali megapracę w kolportowaniu biletów, promowaniu meczu. Są efekty, pokazujące, że jeśli jesteśmy wszyscy razem, to możemy osiągać sukcesy. Ta wygrana nie może nam jednak zaćmić sytuacji, w jakiej jest Górnik.

- Już myślimy o niedzielnym meczu w Tychach. Zostało do niego kilkadziesiąt godzin. Cieszymy się, że nie tylko wygraliśmy z mistrzem Polski, ale i tak dobrze prezentowaliśmy się jakościowo. Ten zespół ewoluuje. Najfajniejsza była ta minuta radości po meczu. Tego tu dawno nie było.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online