Górnik potrenuje jeszcze 10 dni

Górnik zaczyna posezonowe roztrenowanie. Gdyby Górnik się utrzymał, to dziś piłkarze spotkaliby się w klubie, dostaliby plan pracy na wakacje i mogliby je rozpocząć. W obecnej sytuacji drużyna będzie jeszcze trenować dziesięć dni. - I liga zaczyna rozgrywki pod koniec lipca. Musimy mieć roztrenowanie. Co dalej? Nie wiem, nie do mnie to pytanie. Jestem trenerem, robię „swoje”, a pracy jest dużo. Choć na pewno czekają nas wkrótce rozmowy z właścicielem, prezesem i piłkarzami – mówi Jan Żurek.
Drużyna spotyka się dziś bez trójki Kallaste, Oss i Kante, którzy dostali już wolne. Dwaj pierwsi mają mecze kadry – Oss w sobotę nie grał z powodu wstrząśnienia mózgu – a Kante czeka na narodziny dziecka, więc leci do Hiszpanii. Pozostali będą trenować.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online