Forum
 

Jan Banaś: Jest poprawa, ale trzeba się pozbierać i wygrywać już do końca

Byli wybitni zawodnicy Górnika Zabrze są ze swoim klubem na dobre i na złe. Jan Banaś wierzy w 14-krotnego mistrza Polski.
Znakomity przed laty napastnik Górnika, 31-krotny reprezentant Polski, jest trochę zmartwiony tym, że w rundzie wiosennej nie został wykreowany bramkostrzelny napastnik.
- Rzeczywiście, nie ma kto strzelać, Jose Kante to ciekawy piłkarz, dobrze wyszkolony technicznie, ale jeszcze ani razu nie trafił do siatki – przypomina Jan Banaś. - To nie jest ważne, czy Kante będzie grał na „9”-tce czy „10”-tce, jaką będzie pełnił rolę na boisku, po prostu ma strzelać gole. Ale tego nie robi. Co za różnica, kto na jakiej gra pozycji... Bartek Kopacz to nie jest ani dziewiątka, ani dziesiątka, gra z numerem „2” i strzelił już 4 bramki w tym sezonie. Niech inni biorą z niego przykład. Z kolei Roman Gergel zagubił się wcześniej, ale dalej w niego wierzę.
A co sądzi o najbliższym spotkaniu legendarny napastnik Górnika? - Mecz ze Śląskiem to kolejny mecz o życie. Idzie ku lepszemu, ale potrzebne są punkty. Potrzebne są punkty, bo wszystko będzie się rozstrzygać do ostatniego meczu. Jest poprawa, ale trzeba się pozbierać i wygrywać już do końca sezonu – dodaje pan Janek.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online