Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Żurek (trener Górnika): "Wiedzieliśmy, gdzie przyjeżdżamy. Chciałem się przekonać, czy moi piłkarze zdadzą egzamin jako drużyna. Mogę być zadowolony, że zespół realizował założenia taktyczne, ba nawet prowadził, ale szkoda, że stracone bramki padły po w sumie dość prostych naszych błędach. Było sporo mankamentów, ale pokazaliśmy, że jest kolektyw, który będzie do końca walczył o utrzymanie. Czeka nas sporo pracy, choćby po to, by wytrzymać fizycznie 90 minut. Legia dominowała, wygrała zasłużenie. Ma umiejętności, zespół nie tylko lepsze od nas, ale i od większości drużyn w Polsce".

Stanisław Czerczesow (trener Legii): "W sporcie ważne jest, jak zespół zareaguje na porażkę. My zareagowaliśmy dobrze. Byliśmy winni to zwycięstwo kibicom po tym, co stało się w Niecieczy. Nie martwi mnie, że Nemanja Nikolic jest mniej skuteczny, bo walczy, pracuje dla drużyny, a bramki strzelają inni. Musimy uszanować wysiłek piłkarzy i ich pracę. Nie widzę powodów do narzekania, bo jak tu przychodziłem traciliśmy do lidera 10 punktów, a dziś mamy cztery przewagi. A przecież grają ci sami zawodnicy."

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online