Forum
 

Jan Kocian zostanie trenerem Górnika?

Jan Kocian znalazł się na liście kandydatów na trenera Górnika Zabrze. Słowak największe sukcesy w Polsce osiągał z Ruchem.
ymczasowym trenerem zabrzan jest Jan Żurek, ale władze klubu poszukują nowego szkoleniowca, również za naszą południową granicą. Na liście znajduje się również nazwisko Jana Kociana, który w sezonie 2013/14 wywalczył z Ruchem Chorzów trzecie miejsce w lidze. 
- Nie dostałem jeszcze propozycji pracy w Górniku. Co zrobię jeśli taka oferta się pojawi? Wiem, że fani Ruchu i Górnika - łagodnie mówiąc - nie przepadają za sobą, ale jeśli zostanę faktycznie trenerem w Zabrzu, to nie będę pierwszą ani ostatnią osobą, związaną z Cichą, która zdecyduje się na taki krok. Waldemar Fornalik też przecież przez lata pracował w Górniku – przyznaje Jan Kocian, który od zwolnienia z Pogoni Szczecin jest na bezrobociu.
- Jeżdżę na mecze ligi słowackiej, wykładam również w tutejszej szkole trenerów. Na bieżąco oglądam ligę polską. Czy poza Śląskiem Wrocław inny polski klub chciał mnie ostatnio zatrudnić? Dwa tygodnie temu kontaktowali się ze mną przedstawiciele jednego z klubów ekstraklasy. Nie mogę jednak zdradzić nazwy klubu. Była także propozycja pracy na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym w Bundeslidze - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online