Forum
 

Górnik w Warszawie z Przybylskim, ale bez Korzyma i Janoty

Maciej Korzym i Michał Janota nie pojechali na mecz do stolicy.
Jakim składem Górnik zagra w sobotę na Łazienkowskiej? Pytanie bez odpowiedzi. Na pewno jednak na boisko nie wyjdzie kolejny raz Radosław Sobolewski, którego brakowało jednak już w dwóch poprzednich meczach. 40-letni pomocnik - Kostrzewa pracował z nim jeszcze w Grodzisku - narzeka na uraz mięśnia i być może będzie gotowy na mecz z Lechią. 
Autorskie zmiany Żurka w kadrze na mecz z liderem to zostawienie w Zabrzu Michała Janoty oraz Macieja Korzyma. Kontuzja wyeliminowała z udziału w meczu Pawła Golańskiego. W ich miejsce wsiedli do autokaru Armin Cerimagić i Mariusz Przybylski. Ten ostatni został przez Leszka Ojrzyńskiego odsunięty od pierwszego zespołu. Klub chciał, by Przybylski zimą odszedł, piłkarz zadeklarował jednak, że chce wypełnić kontrakt. Choć były sugestie, by odsunąć go także od drugiej drużyny, trenował pod okiem duetu Kostrzewa-Dankowski. Ostatecznie Ojrzyński po meczu z Ruchem przywrócił Przybylskiego do treningów - także na sugestię innych piłkarzy. Ten doświadczony zawodnik raczej na Łazienkowskiej nie zagra, ale można przyjąć, że z czasem jego rola w zespole może być bardziej znacząca.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online