Forum
 

Sebastian Leszczak podpisze kontrakt z Górnikiem?

Sebastian Leszczak kilka lat temu był uznawany za wielki talent. Trenował w Wiśle, w barwach której zagrał nawet trzy mecze w lidze. Z Krakowa przeniósł się do Zabrza. W obu klubach trenerzy mieli z młodym zawodnikiem problemy. Łagodnie mówiąc futbol nie był dla piłkarza najważniejszy. W Górniku Adam Nawałka w 2011 roku uznał, że nie ma sensu dłużej współpracować, więc Leszczak odszedł do Garbarni Kraków. Potem grał w Stróżach, a ostatnio w klubie Poroniec Poronin. Kiedy wydawało się, że jego czas minął, zawodnik przyjechał na testy do Górnika. Był na zgrupowaniu w Grodzisku, teraz jest w Hiszpanii, i z obu miejsc dochodziły sygnały, że radzi sobie bardzo dobrze.
Trener Leszek Ojrzyński jest na tyle zadowolony z 24-letniego już gracza, że chce go mieć w kadrze. Z informacji "Sportu" wynika, że klub jest skłonny podpisać z Leszczakiem kontrakt. Byłby to siódmy piłkarz, który trafił do Zabrza tej zimy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online