Forum
 

Jak kupować bilety na mecze Górnika

Istnieją dwie opcje kupna biletu na mecze Górnika Zabrze. Pierwsza poprzez udanie się do jednego z punktów sprzedaży (pełna lista na stronie oficjalnej). Drugą możliwość stanowi zakup za pośrednictwem serwisu internetowego.
1. W celu zakupu biletu w punkcie sprzedaży należy udać się do jednego z punktów, podać swoje dane (Imię, nazwisko oraz PESEL), a następnie wybrać miejsce. Po uiszczeniu zapłaty kibic odbiera gotowy blankiet biletowy. W punktach sprzedaży możliwa jest zapłata gotówką oraz kartą.
2. W celu zakupu biletu poprzez serwis internetowy należy:
a) zalogować się do serwisu na stronie https://www.bilety.arenazabrze.pl
b) aby zalogować się do serwisu należy wpisać jako login swój adres e-mail, oraz hasło podane podczas rejestracji. W przypadku, gdy profil był zakładany w punkcie sprzedaży kibic loguje się do systemu za pomocą numeru PESEL oraz hasła, które stanowi nazwisko pisane wielkimi literami. Przy pierwszym logowaniu do sklepu hasło należy zmienić.
c) następnie wybrać mecz i miejsce na trybunach, po czym zatwierdzić transakcję poprzez zaznaczenie opcji KUP BILET;
d) po zaakceptowaniu wszystkich danych dotyczących zakupu przejść do serwisu płatności.pl gdzie należy dokonać zapłaty opłacić za bilet - kartą kredytową lub przelewem on-line. Status transakcji można w każdej chwili sprawdzić w zakładce TWOJE ZAKUPY.
e) po zaksięgowaniu wpłaty należy wejść do zakładki TWOJE ZAKUPY celem dokonania wydruku.
f) w przypadku nie odnotowanie w serwisie wpłaty w wymaganym terminie Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia zamówienia, transakcja zostanie anulowana, a miejsce zwolnione.
g) zakupu biletu za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.arenazabrze.pl mogą dokonać tylko kibice od 14 roku życia (rocznik 2002 i starsi).

UWAGA: Bilet na mecz jest ważny tylko z dokumentem tożsamości.

źródło: bilety.gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online