Górnik szykuje się na Wielkie Derby Śląska

W poniedziałek o 11:30 Górnik organizuje konferencję prasową, na której po raz pierwszy poda szczegóły związane z otwarciem stadionu.
Jak wiadomo, trzy trybuny mogące pomieścić 24000 widzów zostaną udostępnione na derbowe starcie z Ruchem Chorzów. Czasu nie zostało wiele, ale dziś nie ma żadnego zagrożenia, by nie udało się tego dnia udostępnić kibicom wszystkich miejsc.
Klub na pewno poda ceny biletów. Wiadomo, że na starcie z Ruchem będą nieco droższe – około 30 złotych - ale przede wszystkim dlatego, że Górnik do każdej wejściówki chce dołączyć pamiątkowy gadżet. Z informacji "Sportu" wynika, że będzie to klubowy szalik przygotowany specjalnie na ten konkretny mecz. Generalnie zwyciężyła opcja, by ceny biletów były na podobnym poziomie jak jesienią. A nie były to kwoty „odstraszające”, bo mecze Górnika można było oglądać już za 15-20 złotych. Klub chce, by wiosną jak najwięcej fanów odwiedzało nowy obiekt.
Co ważne, tracą ważność wszystkie dotychczasowe karty kibica. Do zakupienia biletu od dziś wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL. Klub zachęca jednak kibiców do wyrabiania nowych lojalnościowych kart Górnika Zabrze. Dzięki nim wejście na obiekt będzie sprawniejsze, kibic będzie też mógł czerpać dodatkowe korzyści z programu lojalnościowego.
Mecz z Ruchem nie będzie oficjalnym otwarciem stadionu – to planowane jest na lato tego roku. Skoro jednak zabrzan czeka tak prestiżowe starcie i będzie można pierwszy raz udostępnić wszystkie miejsca siedzące, to Górnik chce na 21 lutego zaprosić wiele byłych gwiazd klubu. Większość z nich potwierdziła przyjazd do Zabrza.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online