Piłkarze Górnika przeszli w Barcelonie szczegółowe badania

Kontuzjowani piłkarze Górnika Zabrze przeszli w Barcelonie szczegółowe badania. Okazuje się, że najgorzej wygląda sytuacja Erika Grendela, którego prawdopodobnie czeka kolejny zabieg. Słowak z tego powodu stracił sporą część drugiej części rundy jesiennej. Nie grał między 10 a 16 kolejką. Z kolei w meczu z Jagiellonią (4 grudnia) musiał opuścić boisko już w 11 minucie. Grendel zimą nie trenował, jednak trenerzy mieli nadzieję, że uda się go doprowadzić do zdrowia bez konieczności zabiegu. Nic z tego. To oznacza, że w najlepszym razie Grendel będzie gotowy do gry w końcówce sezonu.
Do Barcelony pojechali czterech piłkarze, którzy mają problemy ze zdrowiem - Paweł Golański, Paweł Widanow, Roman Gergel i Erik Grendel. Profesjonalnie zajął się nimi dr Ramón Cugat, lekarz klubowy Barcy.
Paweł Golański? Badania wykazały, że uraz mięśnia nie jest zbyt poważny, jak się początkowo wydawało i Golański prawdopodobnie po około 2 tygodniach powinien wrócić do treningów z zespołem. Szansa, że zagra z Cracovią jest w zasadzie żadna. Być może były reprezentant Polski będzie gotowy na derby z Ruchem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online