Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Piotr Mandrysz (trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza): "Przyjechaliśmy na mecz, żeby zachować dystans do Górnika, który ostatnio grał świetnie. W dwóch meczach zdobył sześć punktów, strzelił osiem goli. Wiedzieliśmy, że jednym z jego kluczowych graczy jest Roman Gergel. Trzeba go było zneutralizować i to się w pełni udało. Mecz został rozegrany na trudnym, grząskim boisku, nie obfitował w wiele sytuacji. Po strzale głową interwencję meczu zaliczył Andrzej Witan. Zagraliśmy dzisiaj "na zero" z tyłu, co nam się ostatnio rzadko udawało i jest pewnym zastrzykiem optymizmu. Granie w grudniu dla moich zawodników jest nowością, bo w 1. lidze rozgrywki kończyły się w listopadzie. Musimy się z tą sytuacją oswoić".

Leszek Ojrzyński (trener Górnika Zabrze): "Mecz nie zachwycił, to nie było porywające widowisko. Przypominał pojedynek z Górnikiem Łęczna, również zakończony remisem. Stworzyliśmy sobie trzy klarowne sytuacje i przynajmniej jedną powinniśmy zamienić na bramkę. Dwa razy świetnie interweniował bramkarz gości. Gdybyśmy strzelili, mielibyśmy pewnie trzy punkty, a mamy tylko jeden. Poruszaliśmy się dziś słabiej od drużyny gości. A jeśli nie ma sił, to i głowa nie pracuje odpowiednio, i nogi nie niosą tam, gdzie się chce. Mieliśmy założenia przed tym spotkaniem, nie udało się ich zrealizować. Szkoda, tak bywa, szykujemy się do następnego spotkania".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online