Forum
 

Szymon Skrzypczak: Uwierzyliśmy w siebie

- Cieszy mnie bardzo ta bramka, bo było to trafienie na 1:1, które dało nam pozytywnego kopa na dalszą część meczu. Po tym golu zaczęliśmy grać lepiej i ostateczny rezultat był taki, a nie inny - mówił po meczu z Jagiellonią napastnik Górnika, Szymon Skrzypczak.
- Wg mnie w akcji bramkowej nie ma mowy o jakimkolwiek faulu. Wystawiłem nogę pomiędzy piłkę a zawodnika i rywal mnie kopnął, dlatego też nie można mówić, że w tej sytuacji był faul. 
- Bardzo chcieliśmy wygrać mecz derbowy z Piastem na własnym boisku, ale też nie po to, żeby przegrać kolejne spotkanie. Uwierzyliśmy w siebie po tej wygranej i uważam, że do końca rundy będziemy walczyć o komplet punktów. Na każdy kolejny mecz będziemy wychodzić po trzy punkty.
- Rywalizacja z Drągowskim? Już w przerwie byłem o to pytany. Coś tam było, ale myślę jednak, że nie było tu żadnych złośliwości.

źródło: jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online