Forum
 

Szymon Skrzypczak: Nasze zachowanie przy straconym golu było karygodne

- Zakładaliśmy sobie, żeby zagrać na zero z tyłu, a po raz kolejny nam się to nie udaje. Znów zostajemy bez punktów - mówił po meczu z Łęczną strzelec gola dla zabrzan, Szymon Skrzypczak.
Warto jednak wspomnieć, że spotkanie nie było wielkim widowiskiem. Mimo to Skrzypczakowi udało się zdobyć gola w 79 min. - W tym meczu sytuacji było jak na lekarstwo, nie brakowało jednak walki. Trzeba było cierpliwie czekać na tę jedną okazję. Ważne, że jednak się pojawiła. 
Zabrzanie mogą sobie pluć w brodę, że nie zgarnęli kompletu punktów, tracąc gola w końcówce spotkania. - To był indywidualny błąd, na pewno po analizie będziemy sobie to wytykać. Wiedzieliśmy, w jakim byliśmy momencie tego meczu. Jest stały fragment gry, a my nie potrafimy "dokręcić" krycia. To jest karygodne, nawet jeśli ktoś już nie ma siły, to w takiej sytuacji musi dawać z siebie wszystko.
Następny mecz Górnik rozegra już we wtorek, a jego rywalem będzie Piast. - Wygrana będzie ważna nie tylko dla kibiców. Też czekamy na to zwycięstwo już zbyt długo, dlatego musimy wyjść z nastawieniem 120 procent - mówi na zakończenie Skrzypczak.

źródło: Górnik Zabrze SSA / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online