Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jurij Szatałow (trener Górnika Łęczna): Każdy punkt trzeba szanować. Tym bardziej, że przegrywaliśmy w tym meczu. Udało się nam w końcówce strzelić bramkę. Szkoda dwóch sytuacji, które miał Grzegorz Bonin. Można było je lepiej wykorzystać. Myślę, że to był mecz na remis, a punkt na pewno nam się przyda. Było kilka takich fragmentów, w których się cofnęliśmy i rywale przedostawali się pod naszą bramkę. 

Leszek Ojrzyński (trener Górnika Zabrze): Spotkanie nie było dla nas łatwe, a dla kibiców piękne. W tej walce najważniejsze były punkty. Życie jest brutalne. Byliśmy blisko, ale wypuściliśmy szanse z rąk. Prowadziliśmy, co było do tej pory rzadkością, ale nie dotrwaliśmy z tym do końca. Przy wyrzucie z autu rywali zabrakło konsekwencji w kryciu i goście wyrównali. Mieliśmy apetyty na trzy punkty, a mamy jeden. Ale nie jesteśmy takimi kalekami. We wtorek w meczu z liderem będzie trzeba punktować lepiej. Ten mecz nam nie wyszedł, ponieważ stawka była bardzo duża i widać było usztywnienie moich zawodników, a rywale grali na większym luzie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online