Forum
 

Dariusz Dudek: Górnikowi brakuje wiary

- Mecz z Łęczną? Nie widzę innego scenariusza niż wygrana zabrzan, która da im oddech i tlen - podkreśla przed dzisiejszym meczem trener i były ligowiec, Dariusz Dudek.
- Wiem, ile w takiej chwili, będąc na ostatnim miejscu, takie zwycięstwo może dać oddechu, tlenu, a przede wszystkim wiary we własne możliwości. Uważam, że w tej chwili zespół gra właśnie bez takiej wiary i przekonania. Nawet będąc ostatnio na meczu z Wisłą, nie widziałem takich chęci i możliwości. A to są przecież bardzo dobrzy piłkarze, zaprawieni w bojach. Jeśli większość z nich za trenera Nawałki biła się w górnej ósemce, to dlaczego teraz ma remisować czy przegrywać takie mecze, jak ten z Łęczną? Ona jest mocna zwłaszcza na własnym boisku, a taki Grzegorz Bonin będzie chciał przypomnieć się w Zabrzu - mówi Dudek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online