Forum
 

Marcin Bochynek: Zlekceważono słowa Roberta Warzychy

- Sztab szkoleniowy nadal ma bardzo dużo do zrobienia i chyba potrzebna jest rewolucja - podkreśla były trener Górnika, Marcin Bochynek.
- Jestem rozczarowany postawą całego zespołu - nie ukrywa Marcin Bochynek. - To są zawodnicy, którzy potrafią grać, ale kompletnie nie wykorzystują swoich umiejętności. Tak naprawdę brakuje słów, by opisać grę Górnika. Sztab szkoleniowy nadal ma bardzo dużo do zrobienia i chyba potrzebna jest rewolucja. Może dojdzie do niej zimą? Podstawowy błąd to zła selekcja zawodników. Pamiętam jak trener Robert Warzycha mówił głośno, że potrzebuje stopera i napastnika. Zlekceważono to. Przy nowym szkoleniowcu ściągnięto siedmiu zawodników, a część z nich nie gra. Wcześniej, a nie na łapu-capu, powinno się zbudować drużynę. Niestety, zabrzanie w tym sezonie grają tylko o utrzymanie. Na nic więcej ich nie stać. Mimo że prezentują się mizernie, to wierzę, że zachowają ligowy byt.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online