Forum
 

Jednoznaczny gest kibiców Górnika

Postawa podopiecznych trenera Leszka Ojrzyńskiego w meczu z Podbeskidziem wyprowadziła z równowagi fanów ekipy z Zabrza.
Po drugiej bramce strzelonej przez drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała w Zabrzu, kibice Górnika dali swoim piłkarzom do zrozumienia, co myślą o ich grze. „Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska” - to był najłagodniejszy okrzyk pod adresem zabrzan w ostatnim kwadransie. 
Kiedy piłkarze po meczu podeszli do kibiców, by podziękować im za doping - przez 75 minut zabrzanie nie słyszeli żadnych uwag - ci odwrócili się do nich plecami. Łukasz Madej, który najpierw poszedł do szatni, wrócił po kolegów, a fanom zaczął bić brawo. - Kibic ma prawo krzyczeć, być niezadowolonym. Każdy chce wygrywać. Zwłaszcza że Górnik to marka, a ostatnio przyzwyczaił do miejsca w górnej ósemce - mówił po ostatnim gwizdku szkoleniowiec Górnika. - Niektórym te okrzyki pomagają, niektórych deprymują. Chłopaków spotyka to jednak nie po raz pierwszy, taki zawód sobie wybrali. Trzeba być twardym, trzeba dawać sobie radę z presję. Jak jest źle, to trzeba stawić temu czoła - przyznał trener Leszek Ojrzyński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online