Forum
 

Łomża nadal sponsorem Górnika

Producent marki Łomża, długoletni sponsor zabrzańskiego Górnika, przedłużył umowę z klubem na kolejny okres. Podpisane porozumienie będzie obowiązywać przez dwa lata, do końca sezonu 2016/17.
Van Pur S.A. związany jest z zabrzańskim klubem od wielu lat. W ramach nowej umowy producentowi popularnej marki Łomża, przysługiwał będzie tytuł Sponsora Głównego Górnika. Podobnie jak w poprzednich sezonach reklamy marki Łomża pojawią się na bandach wokół murawy, materiałach drukowanych oraz w klubowych mediach. 
Sponsor nie zapomina również o kibicach zabrzańskiego Górnika. Pierwszą niespodzianką będzie konkurs rzutów karnych w przerwie meczu z Jagiellonią, w którym do wygrania będą upominki przygotowane przez Van Pur. Niespodzianka czeka również na fanów Górnika w punktach gastronomicznych w obrębie stadionu. Po raz pierwszy bowiem, dorośli fani Górnika będą mogli zakosztować stadionowej wersji produktu naszego Sponsora.
Van Pur S.A. to największy niezależny producent piwa w Polsce. Jego możliwości produkcyjne to ponad 4 mln hektolitrów piwa rocznie. Moce produkcyjne generowane są przez 5 browarów, zlokalizowanych w strategicznych regionach Polski, w tym oczywiście w Zabrzu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online