Robert Warzycha: Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia

Szkoleniowca Górnika bardziej cieszy, że w drugim sparingu z rzędu jego drużyna nie straciła gola, niż martwi że nie zdobyła.
» Po sparingu z Termalicą może być pan chyba bardziej zadowolony z postawy swoich podopiecznych niż w piątkowym pojedynku z czeską Karviną?
Robert Warzycha: - Nie będę ukrywał, że dzisiaj gra mojej drużyny też pozostawiała wiele do życzenia. 

» Ale w pojedynku ze „Słonikami” z Niecieczy stworzyliście znacznie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia gola niż dzień wcześniej i byliście bliżsi zwycięstwa. To nie napawa optymizmem?
- Szczególną uwagę zwracam na inne akcenty w naszej grze. Przede wszystkim musimy być lepiej zorganizowani. Termalica praktycznie nie zagroziła naszej bramce, zwłaszcza w drugiej połowie. Nie powiem, że to napawa wielkim optymizmem przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, ale na pewno mały plusik mogę postawić.

» Bardziej pana cieszy to, że w drugim meczu kontrolnym z rzędu nie straciliście bramki, czy bardziej martwi fakt, że w drugim kolejnym sparingu nie zdobyliście gola?
- Tu nie mam najmniejszych wątpliwości – cieszę się, że znowu nie straciliśmy gola. Cały czas bowiem pamiętam poprzedni sezon, w którym straciliśmy aż 60 bramek w 37 meczach. Teraz skupiamy się przede wszystkim na tym, by nie dopuszczać przeciwnika do dogodnych sytuacji strzeleckich. To nasz priorytet.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online