Górnik wznowił treningi

Po dwutygodniowej przerwie urlopowej do treningów wrócili piłkarze Górnika Zabrze. W zajęciach w siłowni oraz na boisku treningowym wzięło udział 22 piłkarzy, dwóch trenowało indywidualnie, a kolejnych ośmiu przeszło badania wydolnościowe w AWF w Katowicach.
Jedyną nową twarzą w szatni Górnika był 21-letni napastnik BKS Stali Bielsko-Biała Filip Wiśniewski, który w Zabrzu przebywa na tygodniowych testach. Z wypożyczenia do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wrócił Bartosz Kopacz, ale znalazł się w grupie piłkarzy, który w poniedziałek przechodzili badania wydolnościowe w Katowicach. Inny powrót z wypożyczenia to Kamil Cupriak, grający ostatnio w Łódzkim Klubie Sportowym. Indywidualny tok treningowy realizowali Adam Danch (drobny uraz) i wracający do zdrowia po operacji kolana Maciej Mańka. Zabrakło natomiast Rafała Kosznika (jeden dzień więcej wolnego) i Marcina Urynowicza, który dołączy do zespołu dopiero po meczach barażowych Gwarka Zabrze o zakwalifikowanie się do Centralnej Ligi Juniorów.

W poniedziałkowym treningu wzięli udział:

Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Tomasz Loska, Pāvels Šteinbors.

Obrońcy: Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Magiera, Maciej Mańka, Rafał Otwinowski, Michał Rutkowski, Ołeksandr Szeweluchin.

Pomocnicy: Armin Ćerimagić, Roman Gergel, Erik Grendel, Bartosz Iwan, Róbert Jež, Konrad Nowak, Fabian Piasecki, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski, Michał Teichman.

Napastnicy: Kamil Cupriak, Jarosław Potoniec, Filip Wiśniewski.

Badania na AWF Katowice: Daniel Barbus, Dzikamai Gwaze, Bartosz Kopacz, Rafał Kurzawa, Łukasz Madej, Dominik Sadzawicki, Szymon Skrzypczak i Mateusz Słodowy.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]