Transfery w Górniku? Brak konkretów

Na razie niewiele wiadomo o wzmocnieniach zabrzańskiej ekipy. Nie wszyscy, ale część drużyny Górnika jutro kończy krótkie wakacje. Trenerzy podzielili zawodników na dwie grupy, które odbędą badania na katowickiej AWF. Połowa odbędzie je w niedzielę, a pozostali w poniedziałek. Wszyscy na treningu spotkają się po raz pierwszy we wtorek. Wtedy też będzie już w klubie Robert Warzycha, który dzień wcześniej wraca ze Stanów Zjednoczonych. 
Transferowych konkretów na razie brak. Ponoć szansa, że wróci do bramki Adam Stachowiak spadła do zera. Na treningu będzie za to Pavels Steinbors, którego kontrakt kończy się 30 czerwca. W Górniku jednak nie zostanie, chyba, że zgodziłby się na znaczące obniżenie zarobków. Jeszcze przez wyjazdem na wakacje Łotysz zapewniał, że ma oferty innych zagranicznych klubów.
Dodajmy, że wczoraj formalnie rozwiązano umowę z Błażejem Augustynem – kończyła się też z końcem czerwca. W tej sytuacji może on podpisać umowę z nowym pracodawcą, szkockim klubem Heart of Midlothian FC.
Odnotujmy, że w czwartek w klubie pojawił się Arkadiusz Milik, który spotkał się z dzieciakami trenującymi w piłkarskim przedszkolu Górnika. Było mnóstwo emocji, zdjęć i autografów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]