Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Maciej Skorża (trener Lecha): - Zaczęliśmy ten mecz fatalnie. Górnik po bardzo ładnym strzale objął prowadzenie. Musieliśmy szybko zareagować. Na szczęście byliśmy dziś bardzo skuteczni i szybko opanowaliśmy sytuację na boisku. Wypracowaliśmy już do przerwy taką przewagę, że w drugiej połowie mogliśmy spokojnie kontrolować grę. Wiadomo, że to końcówka sezonu. Presja i siły są na granicy wytrzymałości. Jesteśmy blisko upragnionego mistrzostwa. Wierzę, że nie wypuścimy szansy z rąk. Musimy się zregenerować i w niedzielę zrobić ostatni krok.

Józef Dankowski (trener Górnika): - Mój komentarz będzie krótki - porażkę 1:6 biorę na siebie. Nie tak to miało wyglądać. Niczego nie będę rozwijał. Trzeba to zobaczyć „na spokojnie”. Zaczęliśmy mecz dobrze, skończyliśmy bardzo źle.

źródło: Sport