Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): "Gratuluję Górnikowi zdobycia ważnych trzech punktów. Po tej wygranej zespół może z optymizmem patrzeć na walkę o czołowe miejsca. My doznaliśmy drugiej porażki w fazie finałowej. Spodziewaliśmy się początkowego naporu Górnika, przetrwaliśmy go. Potem mecz się wyrównał. Wydawało się, że mamy szansę na bramkę w drugiej połowie, ale straciliśmy gola po kontrataku, czego nie mogę odżałować. Akcja gospodarzy była fantastyczna, ale przeprowadzili piłkę przez całe boisko. Podobną bramkę straciliśmy tydzień wcześniej i martwi mnie, że nie wyciągnęliśmy z tego wniosków. Nie ma usprawiedliwienia dla mnie i drużyny. Chodzi o to, żeby robić postępy, a dzisiaj tego nie było widać. Mieliśmy dziś szansę na przynajmniej jeden punkt".

Józef Dankowski (trener Górnika): "Spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania, ale też chcieliśmy pokazać dobrą reakcję na to, co zdarzyło się tydzień temu (porażka z Wisłą 1:4). Widać było przez te parę dni sportową złość w zespole za łatwo oddany mecz. Oprócz pozytywnego wyniku cieszy mnie i to, że kilka zmian w składzie nie odbiło się na jakości naszej gry. Niektórzy zawodnicy czekali długo na swoją okazję do gry, cały czas byli blisko pierwszego składu i dzisiaj tę szansę dostali".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online