Górnik poszukuje napastnika

- Górnik będzie szukać napastnika, co nie znaczy, że skreślamy chłopaków, którzy w klubie są - mówi Krzysztof Maj, wiceprezes klubu.
Zdobywanie bramek to największa bolączka zabrzan w rundzie wiosennej. Nie ma kto ich strzelać. Wojciech Łuczak? Jego kontrakt dobiega końca i coraz częściej z Roosevelta dochodzą sygnały, że piłkarz kolejnej szansy już nie dostanie. Strony się rozstaną, więc wystawianie Łuczaka mija się z celem. Może też odpocząć Szymon Skrzypczak. - Oczywiście nie zdradzę dziś konkretów, ale zastanawiamy się nad różnymi pomysłem – nieco tajemniczo mówi trener Józef Dankowski, trener zabrzan.
Gdyby był zdrowy, być może listę pretendentów do gry „na szpicy” otwierałby Armin Cerimagić, ale Bośniak kolejny raz leczy kontuzję. Z poważną już sobie poradził, ale wciąż narzeka na drobniejsze dolegliwości. W jednym meczu zagra, w kolejnym „odpoczywa”. - To jest problem, bo chłopak ma talent i możliwości. Trudno jednak stawiać na kogoś, kto nie może przez miesiąc być do naszej dyspozycji. Wciąż jednak na niego liczymy – mówi Dankowski, trener zabrzan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online