Robert Jeż zagra z Pogonią? Szanse coraz większe

Słowacki pomocnik ma być do dyspozycji sztabu szkoleniowego Górnika. Górnik przygotowania do niedzielnego spotkania zaczął we wtorek od analizy przegranej w Krakowie. Uwag pod adresem gry zespołu musiało być sporo, bo też poza fragmentami I połowy trudno zabrzan za cokolwiek chwalić. Nie zmienia tego fakt, że zaraz po przerwie Wisła podwyższyła na 2:1 golem strzelonym ze spalonego. 
Dlatego można przypuszczać, że na mecz z Pogonią zmian w składzie kilka będzie. Na treningu, który odbył się we wtorek po seansie wideo, zabrakło między innymi Roberta Jeża, Błażeja Augustyna oraz Armina Cerimagicia. Ten ostatni wyjechał z reprezentacją U-19 na turniej do Bośni i Hercegowiny, a pozostała dwójka być może zagra z Pogonią od pierwszej minuty.
Największą szansę ma Jeż, a urazy pozostałej dwójki też nie są poważne. Przypomnijmy, że Słowak doznał kontuzji mięśnia dwugłowego podczas rozgrzewki przed sobotnim meczem Górnika z Wisłą Kraków. Nie można wykluczyć, że Cerimagić wyjdzie w ataku Górnika. Czas Wojciecha Łuczaka w klubie dobiega końca, a Szymon Skrzypczak w Krakowie wypadł słabo. Z kolei na pełnych obciążeniach trenowali Radosław Sobolewski, Dominik Sadzawicki i Dzikamai Gwaze. Sytuacja kadrowa jest więc – przynajmniej dziś – niemal komfortowa. Pytanie, czy przełoży się na dyspozycję na boisku, ale o tym przekonamy się w niedzielę.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online