Przetarg na wentylację i klimatyzację

13 maja w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostało ogłoszenie przetargowe, którego przedmiotem jest wykonanie instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej na Stadionie w Zabrzu.
Zakres zamówienia obejmuje nie tylko wykonanie prac instalacyjnych, ale również niezbędnych prac projektowych, w tym m.in. dokumentacji warsztatowo-montażowej i powykonawczej. W ramach robót instalacyjnych wybrany w drodze postępowania przetargowego wykonawca zobowiązany będzie do dostawy i montażu instalacji wentylacji, klimatyzacji i wody lodowej, wykonania wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych i instalacji hydrantowej.
Na całość zadania wykonawca będzie miał 4 miesiące od momentu podpisania umowy, przy czym zgodnie z zapisami specyfikacji warunków zamówienia w pierwszej kolejności przystąpi do robót w pomieszczeniach technicznych, gdzie zlokalizowane są instalacje elektryczne.
Oferty w przetargu można składać do 19 czerwca. Jako kryterium oceny brane będą 2 parametry. Pierwszy z nich to cena, drugi - okres gwarancyjny.

źródło: stadion-zbarze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online