Robert Jeż przejdzie w poniedziałek badania lekarskie

Pomocnik Górnika był przewidziany do gry w wyjściowym składzie przeciwko Wiśle. Powodem jego absencji był ból mięśnia dwugłowego, jaki poczuł podczas rozgrzewki.
Niedzielny mecz Bartosz Iwan miał zacząć na ławce rezerwowych. Zaczął jednak spotkanie od pierwszej minuty. To efekt niedyspozycji Roberta Jeża, który podczas rozgrzewki zgłosił dolegliwości bólowe.
- Poczułem ból, coś mnie ukłuło w mięśniu dwugłowym i nie było sensu ryzykować - mówi słowacki pomocnik cytowany przez oficjalną stronę internetową Górnika. - Co prawda klubowy fizjoterapeuta, Bartłomiej Spałek mnie "rozmasował", było OK, ale ryzyko było zbyt duże, by wychodzić na boisko. W poniedziałek będzie miała miejsce konsultacja lekarska i wówczas zobaczymy, co z moim mięśniem. Mam nadzieję, że to nic poważnego i będę mógł zagrać w niedzielę z Pogonią. Szkoda, że nie mogłem pomóc chłopakom, jak również szkoda, że tak wysoko przegraliśmy. W najbliższym meczu będzie okazja do rehabilitacji.

źródło: Sport / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online