Forum
 

Górnik zarobi 12 tys. złotych

Kibice Górnika wygrali dla swojego klubu voucher na produkty firmy Nice, Oficjalnego Partnera Ekstraklasy.
Dzięki nagrodzie klub będzie mógł zainwestować w infrastrukturę stadionową, a w efekcie poprawić komunikację na stadionie oraz zapewnić komfort wjazdu i wyjazdu. Ostatecznie drugie miejsce w konkursie zajęli kibice Śląska Wrocław, a trzecie premiowane miejsce padło łupem Korony Kielce. 
- Serdecznie gratuluję trzem wyróżnionym klubom tak zaangażowanych kibiców. Wierny fan to prawdziwy skarb dla każdego klubu. Jestem przekonany, że wygrane nagrody przyczynią się do poprawy funkcjonowania klubowych obiektów sportowych. W naszej ofercie znajduje się wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym nie tylko możemy poprawić komunikację na stadionie, ale także zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska. Co ciekawe, firma Nice w swojej ofercie posiada także trzy Oficjalne Zestawy Automatyki Ekstraklasy, które do końca trwania rozgrywek dostępne są w specjalnej promocji Technologiczna Ekstraklasa.
Przypominamy, że od początku listopada do końca stycznia kibice klubów Ekstraklasy mogli wesprzeć je w internetowym głosowaniu. Pierwszy klub otrzyma voucher na kwotę 12 tys. zł, drugi 10 tys. zł, a trzeci 8 tys. zł.

Ostateczne wyniki konkursu Twój Nice Klub
Górnik Zabrze 6971
Śląsk Wrocław 6211
Korona Kielce 2663
Pogoń Szczecin 1559
Zawisza Bydgoszcz 1506
Wisła Kraków 1165
Piast Gliwice 1030
PGE GKS Bełchatów 867
Podbeskidzie Bielsko-Biała 782
Lech Poznań 757
Legia Warszawa 688
Ruch Chorzów 253
Jagiellonia Białystok 251
Górnik Łęczna 242
Cracovia 145
Lechia Gdańsk 134.

źródło: ekstraklasa.orgRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online