Forum
 

Dawid Plizga trafi do Zagłębia Lubin?

Piłkarze Górnika powoli zbliżają się do końca zgrupowania w Turcji, tymczasem wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość Dawida Plizgi, który został na Śląsku przygotowuje się do rundy wiosennej.
Robert Warzycha dał wyraźny sygnał, że Plizgi nie widzi w kadrze Górnika. Chętni na jego pozyskanie byli. Przede wszystkim GKS Katowice i GKS Tychy, ale Plizga swego czasu stwierdził, że chce kontynuować karierę w ekstraklasie, a nie w pierwszej lidze. Poza tym wspomnianych klubów raczej nie stać na płacenie piłkarzowi takiej pensji, jaką ma w Zabrzu.
Ostatnio jednak pojawiła się oferta z Zagłębia Lubin. To też pierwsza liga, ale... Nie dość, że klub ma duże szanse powrotu do ekstraklasy, to płacenie kontraktu poziomie 20-25 tysięcy nie jest dla niego wielkim problemem. Poza tym Plizga w Lubinie wiele lat grał, więc wróciłby do klubu, który doskonale zna, i który wie, czego się po zawodniku spodziewać.
W podobnej sytuacji jest Przemysław Oziębała, który też trenuje w Zabrzu. Jego kontrakt z klubem kończy się za pół roku. Dziś chętnych na usługi Oziębały nie ma i nie można wykluczyć, że zawodnik wypełni swój kontrakt na Roosevelta.


źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online