Forum
 

Danch: Nie chciałem pokrzyżować sobie i trenerom planów na zimowy okres przygotowawczy

Adam Danch był jesienią wyjątkowo ważnym ogniwem Górnika. W trakcie rundy nie opuścił ani minuty gry! W Górniku równie dużo grał tylko bramkarz Pavels Steinbors. Co ciekawe, seria Dancha trwa tak naprawdę od kwietnia, tzn. od czasu, gdy wrócił na boisko po ciężkiej kontuzji. - Cieszę się, że po długiej pauzie nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem, a mój organizm dobrze poradził sobie z obciążeniami - mówi kapitan Górnika. 
Wydaje się, że serię Danch może przerwać tylko pauza za kartki. Kapitan Górnika jest jej nawet dość blisko, bo w tym sezonie obejrzał już trzy żółte kartki. Właśnie dlatego pilnował się podczas ostatniego meczu w tym roku. - Starałem się grać ostrożnie, by nie dostać żółtej kartki, która wykluczyłaby mnie z gry w pierwszej kolejce na wiosnę. Nie chciałem pokrzyżować sobie i trenerom planów na zimowy okres przygotowawczy - wyjaśnia.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online