Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Tomasz Unton (trener Lechii): - Mieliśmy dziś huśtawkę emocji. Przed meczem wzięlibyśmy ten remis, ale teraz czujemy niedosyt, bo równie dobrze mogliśmy spotkanie wygrać. Zrobiliśmy dwa błędy, po których straciliśmy gole. Muszę jednak pochwalić mój zespół za dyscyplinę, za zrealizowanie tego, co założyliśmy. "Zadanie domowe" odrobiliśmy prawidłowo. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale skończyło się 2:2. 

Józef Dankowski (trener Górnika): - Niewątpliwie był to mecz o kilku obliczach. Początek nie był w naszym wykonaniu zbyt ciekawy. Mimo to po strzeleniu bramki wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, ale znów przytrafiły się nam błędy, które całkowicie odmieniły nasze nastawienie. Cieszymy się, że zdążyliśmy wyrównać, ale też jesteśmy źli, bo doprowadziliśmy do sytuacji, w której musieliśmy gonić wynik. Wiedzieliśmy wcześniej, że Lechia dysponuje dobrym składem, że trzeba uważać. W sumie musimy być zadowoleni, że skończyło się podziałem punktów.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online