Robert Warzycha: To nie jest wynik, po którym można kogokolwiek chwalić

Po serii gier bez porażki, Górnik w niedzielę przegrał drugi mecz z rzędu. Zabrzanie sami podarowali gole rywalom z Gliwic.
» Drugi mecz z rzędu Górnik zaczął grać około 20 minuty...
Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika: - Jeżeli traci się gola w 2 minucie, to można mówić tylko o braku koncentracji. Bo przecież nie o braku sił... To jest dla drużyny cios, po którym nie zawsze łatwo wrócić do meczu. Nam udało się to mniej więcej w 20 minucie i w miarę szybko znalazło przełożenie na zdobytego gola. Czyli zareagowaliśmy prawidłowo, a kolejne minuty bardziej wskazywały na to, że to Górnik strzeli drugą bramkę niż Piast ponownie obejmie prowadzenie. Zgodzę się jednak, że nie możemy robić rywalom takich prezentów. Akcje bramkowe gliwiczan można było wcześniej przerwać i w ogóle nie dopuścić do dośrodkowania piłki w pole karne. Piłkarze Piasta zdobyli gole zbyt łatwo...

» Wasi zmiennicy dali drużynie zdecydowanie mniej jakości niż ci, na których postawił trener Piasta. Zgadza się pan?
- Mieliśmy optyczną przewagę, byliśmy częściej przy piłce, ale brakowało ostatniego podania i elementu zaskoczenia. Stąd szukanie czegoś nowego i wprowadzenie dwóch piłkarzy ze świeżymi siłami. To prawda, że od zmienników wypada oczekiwać więcej. Szczególnie, kiedy są to doświadczeni piłkarze, ale też wkomponowali się i dostosowali do tego, co pokazywał zespół.

» Pierwszy raz od początku dostał szansę Wojciech Łuczak. Był pan zadowolony z jego gry?
- To nie jest wynik, po którym można kogokolwiek chwalić.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online