Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Angel Perez Garcia (trener Piasta Gliwice): "Był to dla nas bardzo trudny i skomplikowany mecz. Początek ligi był ciężki i teraz bardzo nam zależy, aby poprawić pozycję w tabeli. Mogliśmy w pierwszej połowie strzelić drugą bramkę, nie udało się, a Górnik bardzo mocno nas zaatakował i doprowadził do wyrównania. Z uwagi na zmęczenie zawodników musieliśmy zmienić naszą grę, ale okazało się, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, by wygrać. Te trzy punkty są dla nas niezwykle istotne. Cieszę się, że uczestniczyłem w historycznym wydarzeniu, ale to przede wszystkim zasługa piłkarzy (Piast wygrał ligowy pojedynek z Górnikiem na jego stadionie po raz pierwszy w historii - PAP)".

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): "Piłka nożna to prosta gra. Wystarczy być skutecznym w trzech, czterech sytuacjach, które się stworzy i wtedy się wygrywa. Dobrze zorganizowany w obronie Piast liczył na kontry, co przy naszym rozkojarzeniu okazało się skuteczne. Takie coś nie może mieć miejsca. Graliśmy przyzwoicie, stwarzaliśmy sytuacje, ale znowu zawiodła nas skuteczność i przegraliśmy".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online