Sadzawicki: Najważniejsza jest drużyna

W niedzielę kibiców w naszym regionie czekają śląskie derby. Kto ma więcej atutów: Górnik Zabrze czy Piast Gliwice? Obrońca Górnika Dominik Sadzawicki w trakcie konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Piastem zapewniał dziennikarzy, że zrobi wszystko, aby zniwelować zagrożenie ze strony dwóch najgroźniejszych zawodników gości - Jurado i Kamila Wilczka.
- Jeśli miałbym ich porównywać, to jest to dwóch zupełnie różnych zawodników. Wilczek bardziej nastawia się na grę siłową. Jurado na techniczną, ponadto posiada dobre wyczucie, jeżeli chodzi o dośrodkowania. Tak więc trudno stwierdzić, kto będzie większym zagrożeniem - dodaje.
Sadzawicki nie brał udziału we wszystkich zajęciach przed meczem z Piastem, gdyż zagrał w tym czasie w dwóch spotkaniach młodzieżowej reprezentacji Polski. - Nie mnie to oceniać, czy zagrałem dobrze, czy też nie. Zarówno na meczach kadry, jak i w klubie wykonuję to, co do mnie należy. Staram się grać jak najlepiej, a czy się sprawdziłem, należy do oceny innych. Nie koncentruję się tylko na sobie. Najważniejsze jest to, jak gra cała drużyna i czy realizujemy założenia trenera - podkreśla.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online